Nové komíny

Kromě komínů VK VACOVSKÝ, CIKO komínů, EKO komínů, komínů SCHIEDEL a RICOMGAS komínů prodáváme a montujeme i produkty dalších výrobců. Prodáváme i jednotlivé části komínových systémů a příslušenství. Všechny námi dodávané komínové systémy jsou certifikovány a mají prohlášení o shodě.

Spolupracujeme s krbaři a topenáři na návrhu a realizaci komína, kouřovodu a příslušenství pro krb, krbová kamna, nebo třeba kotel plynový či na pevná paliva. Poradíme s umístěním spotřebiče.

Betonové komíny BLK

Dodáváme a montujeme betonové lehčené komíny třívrstvé stavebnicové BLK – KLASIK s korozivzdornou výstrojí a tepelnou izolací jsou kompletním vícevrstvým komínovým systémem, který je určený pro odvod spalin spotřebičů na tuhá paliva, lehké topné oleje a dřevo, nebo pro plynná paliva. Součástí dodávky komínového tělesa je montážní návod, identifikační štítek komína a certifikát výrobku. Betonové lehčené komíny BLK – KLASIK jsou určeny do rodinných domů, průmyslových objektů a kotelen ústředního vytápění, atd. Vzhledem k variabilitě jsou ideální i pro rekonstrukce, nástavby apod. Jejich jednoznačnou výhodou je výborný poměr cena/výkon a to přes všechny výhody a způsoby řešení kterými trumfuje konkurenci.

Další informace

 
Komín BLK komplet
Komín BLK komplet

Dodáváme a montujeme stavebnicové komíny se zadním odvětráním SCHIEDEL, typ UNI, ABSOLUT, ICS, atd. Schiedel nabízí tyto systémy pro všechny druhy paliv. Vyšší pořizovací cena je vyvážena výhodou spočívající v tom, že při pozdějším přechodu na kvalitnější palivo (např. na plyn), nejsou nutné žádné další úpravy komínu. Komíny jsou vhodné pro novou výstavbu i jako náhrada za původní staré komíny ve stávajících objektech.

Další informace

 
Schiedel kompletní systém
Schiedel kompletní systém

Dodáváme a montujeme komínové systémy CIKO. CIKO vyrábí systémy pro všechny druhy paliv. V případě tvárnicových systémů se od EKO a SCHIEDEL odlišuje jiným řešením vnější tvárnice. CIKO nabízí též kovové systémy a nádstavce. Komíny CIKO jsou vhodné pro novou výstavbu i jako náhrada za původní staré komíny ve stávajících objektech.

Další informace

 
Cikokomín komplet
Cikokomín komplet

Dodáváme a montujeme třívrstvé stavebnicové komíny se zadním odvětráním EKO, typ UNIVERSAL, AQUAPRESS, AQUA /R a TURBO. EKO vyrábí typ UNIVERSAL pro všechny druhy paliv. Komíny EKO jsou vhodné pro novou výstavbu i jako náhrada za původní staré komíny ve stávajících objektech.

Další informace

 
Komíny UNIVERSAL
Komíny UNIVERSAL

Prodáváme a montujeme třívrstvé komíny v materiálu nerez, hliník, měď, plast (i kombinované) v průměru 100 mm až 600 mm, řešené kotvením na fasádu, samostatně stojící nebo umístěné do objektu - neboli kombinace těchto materiálů a provedení nabízí možnost dosáhnout individuálních a atypických požadavků na funkčnost a estetický styl. Vždy v kvalitě a provedení ideálním pro daný spotřebič. Kromě kovových komínů VK Vacovský, komínů CIKO, komínů EKO a komínů SCHIEDEL nabízíme i produkty dalších výrobců. Všechny námi dodávané komínové systémy jsou certifikovány a mají prohlášení o shodě.

Další informace

 
Nové komíny kovové
Nové komíny kovové

Dodáváme a montujeme plastové a hliníkové systémy, jednoduché i koaxiální. Kondenzační a nízkoteplotní kotle pracují v režimu nízkých teplot spalin. Spaliny kondenzují. Kondenzát napadá povrch spalinového vedení. Z tohoto důvodu jsou na materiál používaný k výrobě systému odvodu spalin od kondenzačních kotlů kladeny vysoké nároky.

Další informace

 
Nové komíny Ricomgas
Nové komíny Ricomgas

Řešení této problematiky s Vámi osobně na místě rádi probereme a zdarma Vám navrhneme nejlepší řešení

Kontaktujte nás: 573 337 214, kontaktní formulář