Nové komíny

Kromě komínů VK VACOVSKÝ, CIKO komínů, EKO komínů, komínů SCHIEDEL a RICOMGAS komínů prodáváme a montujeme i produkty dalších výrobců. Prodáváme i jednotlivé části komínových systémů a příslušenství. Všechny námi dodávané komínové systémy jsou certifikovány a mají prohlášení o shodě.

Spolupracujeme s krbaři a topenáři na návrhu a realizaci komína, kouřovodu a příslušenství pro krb, krbová kamna, nebo třeba kotel plynový či na pevná paliva. Poradíme s umístěním spotřebiče.

Ricomgas komíny

Dodáváme a montujeme plastové a hliníkové systémy, jednoduché i koaxiální. Kondenzační a nízkoteplotní kotle pracují v režimu nízkých teplot spalin. Spaliny kondenzují. Kondenzát napadá povrch spalinového vedení. Z tohoto důvodu jsou na materiál používaný k výrobě systému odvodu spalin od kondenzačních kotlů kladeny vysoké nároky.

Dlouholeté zkušenosti dávají v tomto směru jednoznačně přednost plastu. Vynikající vlastnosti prokázal polypropylen, který je používán při výrobě všech plastových systému odkouření linie RICOM GAS do max. teploty spalin 130°C.

Tento systém je vhodný i pro většinu atmosférických "běžných" kotlů, které pracují dnes již také s nízkými teplotami spalin.

Tento plastový systém lze kombinovat s výše zmíněným CIKO komínovým systémem.

Další komíny v sekci Nové komíny

Foto - nové komíny

Nové komíny Ricomgas
Nové komíny RicomgasRicomgas koleno
Ricomgas kolenoRicomgas vložka
Ricomgas vložka

Řešení této problematiky s Vámi osobně na místě rádi probereme a zdarma Vám navrhneme nejlepší řešení

Kontaktujte nás: 573 337 214, kontaktní formulář