Nové komíny

Kromě komínů VK VACOVSKÝ, CIKO komínů, EKO komínů, komínů SCHIEDEL a RICOMGAS komínů prodáváme a montujeme i produkty dalších výrobců. Prodáváme i jednotlivé části komínových systémů a příslušenství. Všechny námi dodávané komínové systémy jsou certifikovány a mají prohlášení o shodě.

Spolupracujeme s krbaři a topenáři na návrhu a realizaci komína, kouřovodu a příslušenství pro krb, krbová kamna, nebo třeba kotel plynový či na pevná paliva. Poradíme s umístěním spotřebiče.

Kovové komíny

Prodáváme a montujeme třívrstvé komíny v materiálu nerez, hliník, měď, plast (i kombinované) v průměru 100 mm až 600 mm, řešené kotvením na fasádu, samostatně stojící nebo umístěné do objektu - neboli kombinace těchto materiálů a provedení nabízí možnost dosáhnout individuálních a atypických požadavků na funkčnost a estetický styl. Vždy v kvalitě a provedení ideálním pro daný spotřebič. Kromě kovových komínů VK Vacovský, komínů CIKO, komínů EKO a komínů SCHIEDEL nabízíme i produkty dalších výrobců. Všechny námi dodávané komínové systémy jsou certifikovány a mají prohlášení o shodě.

Další komíny v sekci Nové komíny

Foto - nové komíny

Nové komíny kovové
Nové komíny kovovéKovové komíny
Kovové komínyKovové komíny
Kovové komíny

Řešení této problematiky s Vámi osobně na místě rádi probereme a zdarma Vám navrhneme nejlepší řešení

Kontaktujte nás: 573 337 214, kontaktní formulář