AKCE MONTÁŽE

Datum: 22.3.2016

Jarní akce od 20.3. do 20.5.
sleva 10% na veškeré montáže !!!

 

Datum: 29.8.2015

Dnes již legenda Kroměřížského nohejbalu Cyril Kytlica alias „Státní“, nebo „Cyrus“, byl inspirací pro pořádání Memoriálu. I v 16. ročníku nešlo jen o sportovní, ale také přátelské setkání hráčů, příznivců nohejbalu a pamětníků.
Opět jsme tuto akci rádi podpořili, jako výraz úcty a vzpomínku na našeho proslaveného předka.

Další informace

 
Memoriál Cyrila Kytlici 2015
Memoriál Cyrila Kytlici 2015

4. Ročník Kromplmena

Datum: 21.8.2015

Šel jsem nultý ročník a bylo to snad vloni – ten čas letí – UŽ 4. Ročník Kromplmena je za námi a bylo to zase fajn.

Podporujeme místní sportovní akce určené jak pro závodníky, tak pro amatéry a v neposlední řadě pro ty co si „to“ chtějí jen zkusit.

 

Rozšíření vzdělání

Datum: 3.4.2014

Vše co děláme, musí být podloženo zkušeností a zodpovědností. Práce musí být provedena poctivě a kvalitně.

Ale to samo o sobě nestačí – k tomu všemu je potřeba mít na danou práci vzdělání a zkoušky – nově jsme splnili Osvědčení o získání profesní kvalifikace KAMNÁŘ MONTÉR TOPIDEL, včetně Živnostenského oprávnění na tuto činnost.

 

Rozšíření a vylepšení frézy

Datum: 3.3.2014

Naše frézovací sestava opět povýšila.

Již dlouho, na rozdíl od mnohé konkurence, používáme více hydromotorů a širší škálu doplňků, pro kvalitu frézování.

Pro větší variabilitu, podle frézovaného materiálu a průměru, jsme nyní rozšířili i možnost aretace frézy v komíně a dále jsme rozšířili počet průměrů frézovacích hlav. Další krok k jistějším a kvalitnějším službám pro naše zákazníky.

 
Fréza v provozu
Fréza v provozu

Prodej kamen

Datum: 5.2.2014

Kamna litinová, kachlová, plechová připojujeme na komíny již mnoho let. Pomáháme s jejich výběrem a instalací, řešíme doplňky s nimi související – kouřovody, podložní plechy a skla, čisticí a obslužné nářadí, těsnící šňůry, atd. Nově tato kamna dodáváme.

A klidně (a rádi :) ) až k Vám domů, včetně poskládání, zprovoznění, dopojení a Revize spalinové cesty. Máme i vzorky jednodušších a levnějších kamen u nás na provozovně.

Prodej kamen provádíme na základě Živnostenského oprávnění.

 

Datum: 16.9.2013

Jsou výročí, o nichž víme všechno, ale jsou i taková, o nichž nemá veřejnost ani ponětí. V polovině října slavili kominíci 356. výročí založení Zemského společenstva mistrů a kominíků na Moravě. Při této příležitosti byli v sídle krajského úřadu ocenění také tři mistři svého oboru. Pamětní list byl slavnostně předán také Stanislavu Kytlicovi staršímu z Kroměříže. Kominíci byli ocenění především za svůj podíl na rozvoji kominického řemesla a také za svou dobrovolnickou práci týkající se osvěty a informování obyvatel.

Další informace

 

Datum: 7.9.2013

Podporujeme místní sportovní akce všeho druhu. Akce jsou určené jak pro začínající závodníky, tak i pro ty, kdo závodí pravidelně.

Další informace

 

Datum: 24.8.2013

Krásné letní počasí umožnilo ve druhé polovině srpna pořádání již 14 ročníku Memoriálu Cyrila Kytlici. Nohejbalový turnaj trojic pořádá tradičně NK Bajda na svých kurtech v areálu kroměřížského koupaliště. Letos se nehejbalovými boji vzpomínalo na nedožité 100. narozeniny Cyrila Kytlici.

Další informace

 

Datum: 7.7.2013

Dospělí sportovci mají víc fanoušků i sponzorů.
Ale na podporu mladých sportovců se už tolik nemyslí – a tak se snažíme je podpořit my!

Další informace

 

Datum: 15.5.2013

V kavárně v kavárně Caffé Castello ve Ztracené ulici v Kroměříži proběhne výstava Kola pro Afriku. Výstava bude instalována v průběhu víkendu nebo nejpozději před prezentací o projektu a o Gambii, která se koná ve středu 15.5. v 19 hodin. Zde bude výstava instalovaná až do Afrického dne, který bude v KM 8.6. dopoledne na Velkém náměstí 9-12 hodin a pak 16-23 v Květné zahradě a dále pak až do 30.6.2013. Firma KYTLICA kominictví se podílí na projektu Kola pro Afriku.

Další informace

 

Datum: 28.6.2012

I nadále se podílíme na projektu „Sociální automobil“. Nejnověji to bylo předání automobilu Základní škole a Mateřské škole speciální Kroměříž, které se uskutečnilo 28. června 2012. Za účasti představitelů vedení firem, které se finančně podílely na tomto projektu. Předání se účastnily i představitelé města Kroměříž a zástupci tisku.

Další informace

 

Datum: 18.3.2011

Nejnověji to bylo předání automobilu příspěvkové organizaci Decent Hulín, které se uskutečnilo 18.3.2011. Za účasti představitelů vedení firem, které se finančně podílely na tomto projektu. Předání se účastnily i představitelé města Hulín a zástupci tisku.

Sociální automobil je využíván k přepravě pečovatelek k uživatelům a to nejen v Hulíně, ale i do Záhlinic, Chrášťan, Pravčic a Břestu. Automobilem jsou přiváženy velké nákupy uživatelů. Pokud zrovna není automobil využíván pečovatelkou k zajištění služeb, využívá se také k odvozu uživatele k lékaři, na úřady nebo za kulturou.

Další informace

 

Podpora UNICEF

Datum: 1.3.2011

V roce 2010

UNICEF finanční podpora 23.12.2010 pomoc pro matky (s AIDS) – 2 000,-Kč

V roce 2011

UNICEF finanční podpora 15.9.2011 pomoc při hladomoru v Somálsku – 5 000,-Kč.